Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Klassiska antikviteter F757
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292

Hanna Zelleke Collin

(Sverige, Född 1987)
Hanna Zelleke Collin
(Sverige, Född 1987)

Hanna Zelleke Collin, Utan titel

Signerad Hanna Zelleke Collin och daterad 2021 på spännramen. Collage och blandteknik på duk 24,2 x 24,5 cm.

Hanna Zelleke Collin, "The perceptualist view of intuition", Konstakademien, Stockholm, 2022.

Utropspris
4 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13