Warren Platner

(USA, 1919-2006)
Warren Platner
(USA, 1919-2006)

Warren Platner, matbord, Knoll, 2000-tal.

Stomme av förkromat stål. Rund skiva i glas. Diameter ca 135, höjd 70 cm.

Obetydligt ytslitage. Ytliga repor.

Utropspris
20 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13