Tak/Vägg-lampor ett par 1960/70-tal

Koppar och plast, ca 74x14x12 cm

Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Anlupen.

Proveniens

Abu-Garcia

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13