Woldemar Toppelius, Skymning vid Stranden.
Signerad W.Toppelius och daterad 1919. Olja på duk, 45,5x62 cm.
Åldersrelaterat slitage.
CITES-intyg medföljer
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13