Dekor av trädgårdslandskap och blommor i imarifärger och guld. Stekfat 45 x 33,5 cm. Fem fat diameter 14 cm. Tre fat diameter 11 cm.
Nagg. Slitage. Tillverkningsdefekter. Två fat 14 cm med lagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10