Målningar, två stycken, 'Kano-skolan', Japan, omkring 1900.

Mått med ram 62x61 cm.

Slitage, en saknar glas.

Proveniens

With label from Takashimaya Inc, New York, December 1962.

Klubbat pris
3 400
325
369
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
18 jan 19:08
3 400 SEK
18 jan 19:08
3 200 SEK
18 jan 19:08
3 100 SEK
18 jan 19:07
2 800 SEK
18 jan 19:07
2 600 SEK
18 jan 19:07
2 600 SEK
18 jan 19:06
2 400 SEK
18 jan 18:12
2 200 SEK
18 jan 0:29
2 000 SEK
18 jan 0:29
2 000 SEK
10 jan 9:28
1 800 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor