Fat, två stycken, porslin. Japan, Meiji (1868-1912).

Olika dekor. Diameter 31-38 cm.

Det större fatet lagat. Krackelyr.

Proveniens

A Swedish private collection

Klubbat pris
1 510
145
164
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
18 jan 21:17
1 510 SEK
18 jan 21:17
1 500 SEK
16 jan 21:10
1 300 SEK
16 jan 21:10
1 200 SEK
11 jan 11:57
1 100 SEK
11 jan 11:57
1 000 SEK
11 jan 11:57
1 000 SEK
10 jan 22:41
550 SEK
10 jan 22:41
500 SEK
10 jan 7:55
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor