Skärmar två stycken, trä och papp. Kina, sen Qingdynasti/tidigt 1900-tal.

Med träram och papp. Höjd 82-98 cm. Bredd 53,5-56 cm.

Slitage, skador.

Proveniens

Auktionen avslutas
6 dagar 20 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3. 126 30 Hägersten -T13