"Black Letters"
Signerade Anders Sletvold Moe och daterade 14. Olja och lackfärg på plexi, 29,5 x 21 cm vardera.
#35 (to whom it may concern)
#37 (C4rd)
#42 (Remake)
#66 (to Gösta Adrian-Nilsson)
Elastic Gallery, Stockholm.
Astrup Fearnley Museet, Oslo, "New Norwegian Abstraction",
13 februari - 3 maj 2015.
Elastic Gallery, Stockholm, "Black Letters", 13 november -13 december 2014.