Taschen Sumo, The Collector's Edition.
Signerad och numrerad 6309/10000. Bok, hårdpärm med 8 utvikbara bilder, 476 sidor, ca 70 x 52 x 9 cm. Bokställ, tripod, designad av Marc Newson. Medföljande handskar.
Obetydligt ytslitage. Ej fullständigt genomgången. Skyddsomslag något ocentrerat.