Anna Billing

(Sverige, 1849-1927)
Anna Billing
(Sverige, 1849-1927)

Anna Billing, Svan i landskap

Signerad AB och otydligt daterad, Akvarell och gouache, 28,5 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
6 000 SEK
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13