Signerad Disler och daterad -82. Gouache på papper, 55 x 41 cm.
Vågigt ark.
Galerie Eric Franck, Genève, kat nr C:268.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK