Man Ray

(USA/Frankrike, 1890-1976)
Man Ray
(USA/Frankrike, 1890-1976)

Man Ray, "Cadeau".

Signerad Man Ray och numrerad 1628/5000. Gjutjärn och kopparspikar. Höjd 16,5 bredd 10, djup 10 cm. Medföljande, numrerat och monogramsignerat certifikat samt plexibox och emballage.

Obetydliga märken. Nyckel finns.

Utropspris
15 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13