Signerad Man Ray och numrerad 1628/5000. Gjutjärn och kopparspikar. Höjd 16,5 bredd 10, djup 10 cm. Medföljande, numrerat och monogramsignerat certifikat samt plexibox och emballage.
Obetydliga märken. Nyckel finns.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK