Magnus Zeller

(Tyskland, 1888-1972)
Magnus Zeller
(Tyskland, 1888-1972)

"Das Nähmädchen".

Signerad Magnus Magnus Zeller. Akvarell på papper, dagermått 23,5 x 22,2 cm.

Ej examinerad ur ram. Ytliga repor. Mjuka hanteringsveck.

Utropspris
25 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13