Santeri Salokivi, Landskap från Torbole
Signerad S.S. och märkt Torbole-11. Olja på pannå, 23x15 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Konstnärens släkt; nuvarande ägare.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13