Santeri Salokivi, Cellospelaren.
Signerad S.S. och daterad-12. Färgpenna, 22x15 cm.
Litet veck.
Konstnärens släkt; nuvarande ägare.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13