Santeri Salokivi, Nakenstudier av Kvinnor, 5 st.
Signerade S.S. och daterade Paris -13, 19 och -21. Krita och blyerts, ca 50x32 cm.
Nagg och revor i pappren. Hål. Smärre fläckar. Oinramade.
Konstnärens släkt; nuvarande ägare.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13