Santeri Salokivi, Mansfigurer, ansikten, 2 st.
Signerade S.S. och märkta Munchen-11 och Roma-14. Blyertsteckningar, 20x14 och 20x15,5 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Konstnärens släkt; nuvarande ägare
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13