Signerad J. Naiwajko. Relief i folierad plexiglas monterad på svart platta i plexi. Höjd 107 cm, bredd 67 cm.
Smärre ytligt slitage.
Proveniens
Galleri Flesser, Båstad. Inköpt från ovanstående 2010.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK