Isabelle Champion-Metadier

(Frankrike, Född 1947)
Isabelle Champion-Metadier
(Frankrike, Född 1947)

Isabelle Champion-Metadier, Utan titel

Signerad a tergo I. Champion-Metadier och daterad Paris dec 1979. Akryl 99 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
3 000 SEK

Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, skulptur
+46 (0) 707 88 84 72

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13