Carl Wilhelmson

(Sverige, 1866-1928)
Carl Wilhelmson
(Sverige, 1866-1928)

Carl Wilhelmson, Profilbild av äldre Man.

Signerad C.Wilhelmson. Olja på duk, 38x27 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Auktionen avslutas
7 dagar 4 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - T22