Carl Axel Andreas Lundberg

(Sverige, Född 1973)
Carl Axel Andreas Lundberg
(Sverige, Född 1973)

Carl Axel Andreas Lundberg, "Grace, 16:32".

Signerad Carl och numrerad 17/25 a tergo. Digital print, bildyta 68,7 x 48,7 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
8 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13