Camilla Åkrans

(Sverige, Född 1977)
Camilla Åkrans
(Sverige, Född 1977)

Camilla Åkrans, "Bianca from Above", Paris, 2005.

Signerad Camilla Åkrans på certifikat a tergo och numrerad AP 1/2. Total upplaga 5 ( 3+2 AP). Bildyta 61 x 91 cm, bladstorlek 70 x 100 cm.

Proveniens

CF Hill, Stockholm.

Utropspris
25 000 SEK

Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13