Jack Pierson, "Black Gold", 1998
Signerad Jack Pierson och numrerad 1/10 a tergo. C-print monterad i en ram av plexiglas 103 x 77 x 5,5 cm.
Bladet något vågigt inuti ramen. Plexiglasram med obetydligt slitage.
Galleri Roger Björkholmen, Stockholm.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10