Richard Kern, "Monica in Harness Green Light", 1993
Signerad och daterad 1993, numrerad 4/10, på etikett a tergo. C-print, bildyta 34 x 22 cm.
Ej examinerad ur ram.
Björkholmen Gallery, Stockholm.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10