"Untitled.NYC.1996."
Signerad Bruce Gilden och numrerad 1/15 a tergo. Silvergelatinfotografi, bildyta 56 x 37 cm.
Ej examinerad ur ram.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10