Bruce Gilden

(USA, Född 1946)
Bruce Gilden
(USA, Född 1946)

"Untitled.NYC.1996."

Signerad Bruce Gilden och numrerad 1/15 a tergo. Silvergelatinfotografi, bildyta 56 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
2 500 SEK

Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13