Signerad Ewa Rudling. C-print 45 x 30,5 cm. Oramad.
Ett fåtal mjuka hanteringsveck på undre samt övre kant. Obetydliga repor samt slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK