"No 44"
Signerad Contreras och daterad 1967 a tergo. Duk 45 x 45 cm.
Smärre slitage synligt som ljusa streck och ljusa områden på duken.
Ur Björn Springfeldts samling.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10