Titan/keramik, automatisk, safirglas, gummiband, viklås, cert, mars 2010, box, ytterkartong.
Caliber HUB 4200 (4201), Boettnr 767972, Limiterad och numrerad 097/500, Referensnr 310.CL.1190.RX.AB010
Åldersrelaterat slitage. Urverket fungerar vid katalogiseringstidpunkten, Bukowskis garanterar inte att urverket kommer att fungera i framtiden. Observera att urverket inte har testats för tidsprecision och kan behöva servas på köparens bekostnad. Klockorna har öppnats för att undersöka urverket, därför ges inga garantier för att klockorna är vattenresistenta. Potentiella köpare bör inspektera varje klocka för att försäkra sig om dess skick. För mer information, vänligen läs våra Köpvillkor.