Firma MGAB, bricka, sterling silver, Uppsala 1964.

Rektangulär med rundade hörn, lätt hamrad yta och dekor längs kanten. Mått 42,3 x 22,7 cm. Vikt ca 795 g.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Obetydligt nagg.

Auktionen avslutas
6 dagar 8 timmar
5 000
485
554
Utropspris
7 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
23 jan 23:20
5 000 SEK
23 jan 20:05
2 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V29