Signerad HALE och daterad -21. Blandteknik på papper 27 x 39 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Privatsamling, Sverige.
Auktionen avslutas
7 dagar 15 timmar
3 400
323
369
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (9 bud)
4 jan 14:57
3 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
4 jan 14:56
3 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
4 jan 14:14
3 000 SEK
4 jan 14:07
2 700 SEK
2 jan 17:22
2 500 SEK
2 jan 17:05
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
1 jan 9:18
2 000 SEK
1 jan 6:25
1 750 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
30 dec 2025 15:31
1 000 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor