Madeleine Pyk – en samling F769

Mikael Richter

(Sverige, Född 1963)
Mikael Richter
(Sverige, Född 1963)

"Du och jag och Tove"

Signerad Richter. Utförd 2003. Akryl på spegel 25 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Stockholms Auktionsverk.
Privatsamling, Sverige.

Auktionen avslutas
10 dagar 5 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
1 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - T96