Katarina Norling

(Sverige, 1963-2019)
Katarina Norling
(Sverige, 1963-2019)

"Måltider jag inte längre delar"

Signerad Katarina Norling och daterad 1997. Blandteknik, 125 x 15 cm.

Ställvis slitage. Märken.

Proveniens

Stockholms Auktionsverk.
Privatsamling, Sverige.

Klubbat pris
2 699
258
293
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
12 jan 20:43
2 699 SEK
12 jan 20:43
2 499 SEK
12 jan 20:42
1 800 SEK
2 jan 19:15
1 433 SEK
1 jan 21:02
300 SEK

Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13