Signerad Katarina Norling och daterad 1997. Blandteknik, 125 x 15 cm.
Ställvis slitage. Märken.
Proveniens
Stockholms Auktionsverk. Privatsamling, Sverige.
Klubbat pris
2 699
258
293
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
12 jan 20:43
2 699 SEK
12 jan 20:43
2 499 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
12 jan 20:42
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
2 jan 19:15
1 433 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
1 jan 21:02
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1