Monogramsignerad HD. A tergo signerad och daterad Helge Dahlman -63. Olja på pannå, 32,5 x 23 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
350 EUR