Helge Dahlman

(Finland, 1924-1979)
Helge Dahlman
(Finland, 1924-1979)

Ryttare på stranden (Spanien)

Signerad H.D. Samt signerad a tergo. Olja på pannå, 13 x 15,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
280
2 951
320
Utropspris
180 EUR
Budhistorik (15 bud)
6 jan 20:47
280 EUR
6 jan 20:45
260 EUR
6 jan 20:39
240 EUR
6 jan 20:39
230 EUR
6 jan 20:39
205 EUR
6 jan 20:39
195 EUR
6 jan 20:37
190 EUR
6 jan 20:36
180 EUR
6 jan 20:36
175 EUR
6 jan 19:26
165 EUR
6 jan 19:23
155 EUR
6 jan 19:04
145 EUR
6 jan 19:04
135 EUR
6 jan 19:04
130 EUR
3 jan 21:52
120 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775