102
72503

Motiv med flicka och nallebjörnar

Utropspris
400 - 500 SEK
39 - 48 EUR
44 - 55 USD
Klubbat pris
25 000 SEK

Signerad Kerstin Frykstam och daterad -85. Teckning 45 x 30 cm.

Tilläggslista

Konstnären skall vara Kerstin Frykstrand 1901-1997.