11
72327

ÖLGLAS,

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
89 - 133 EUR
94 - 140 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
ÖLGLAS,

12 st, "Ruben", formgivna av Signe Persson-Melin, Boda glasbruk 1960-70-tal. Höjd 15,5 cm.

Minor chip.

Tilläggslista

Smärre nagg