153
72915

GOLVARMATUR,

Utropspris
500 - 600 SEK
44 - 52 EUR
46 - 55 USD
Klubbat pris
25 000 SEK
GOLVARMATUR,

1950/60-tal. Ek och metall. Tredelad fot. Vit skärm.

Färgrester, skärmen med skador.