210
72529

Portfölj.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 222 EUR
187 - 234 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Portfölj.

Etsningar, åtta stycken, signerade med blyerts. Dedikation till Ingmar Bergman. 23,5 x 15, 21 x 27, 15 x 23,5, 18 x 13, 4 st 26,5 x 21 cm.

Tilläggslista

Omfattas av följerätt. Droite de suite (d)