213
72845

SPEGELLAMPETTER,

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
SPEGELLAMPETTER,

ett par. Barock. Förgyllda. Oval med rik dekor av akantusblad. Ljusarmar av mässing. Höjd 58, bredd 35 cm.

Lagningar. Senare glas.