233
72795

Gy Dykert

(Sverige)
Utropspris
500 - 800 SEK
48 - 78 EUR
55 - 89 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Gy Dykert
(Sverige)

Etsningar,

16 stycken, varav 15 signerade. Varierande storlekar.