243
72875

"Das Schlangenei"

Utropspris
800 - 1 000 SEK
76 - 96 EUR
87 - 108 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
"Das Schlangenei"

Signerad och daterad -76. Blandteknik 37,5 x 28 cm. Affisch medföljer.