31
72403

Clown

Utropspris
400 - 500 SEK
36 - 45 EUR
38 - 47 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Clown

Signerad AH och daterad -98. Duk 48 x 36 cm.

Tilläggslista

Omfattas av följerätt. Droite de suite (d)