36
72407

LÄSBORD,

Utropspris
400 - 500 SEK
36 - 45 EUR
38 - 47 USD
Klubbat pris
15 500 SEK
LÄSBORD,

1900-talets andra hälft. Svartlackerat metallstativ. Ställ av björk. Skivans mått: längd 63,5, höjd 38 cm.

Skivan med lagning.

Tilläggslista

Skivan med lagning