53
72421

BONADSMÅLNING.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
210 000 SEK
BONADSMÅLNING.

Småland, 17/1800-tal. Jona och valfisken. Del av större bonad. Uppklistrad väv 51 x 46 cm.

Skador.

Tilläggslista

Skador