57
72433

MATTA.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
62 000 SEK
MATTA.

"Bankrabatten grön ". Grov flossa. Signerad AB MMF BN (AB Märta Måås-Fjetterström, Barbro Nilsson). Komponerad 1969-70. 283 x 193 cm.

Fransskador.

Tilläggslista

Fransskador