72451

59. GUNGSTOL. 1900-tal.

1900-tal. Vitlackerad.

Slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
500 - 800 SEK/46 - 74 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
27 600 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag