1900-talets första hälft. Blädderbok där bilderna varierar från sida till sida. När man bläddrar snabbt ger det en illusion av rörelse. Längd 6,8, bredd 3,5, höjd 1,3 cm.
Slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in