79
73011

BLÄDDERBOK, "FLIP-BOOK",

Utropspris
500 - 600 SEK
44 - 53 EUR
46 - 55 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
BLÄDDERBOK, "FLIP-BOOK",

1900-talets första hälft. Blädderbok där bilderna varierar från sida till sida. När man bläddrar snabbt ger det en illusion av rörelse. Längd 6,8, bredd 3,5, höjd 1,3 cm.

Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

316. Marie-Louise Ekman, Man och Olle Baertling målning.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK