94
72477

SKÅP samt SOFFBORD,

Utropspris
500 - 800 SEK
45 - 73 EUR
48 - 77 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
SKÅP samt SOFFBORD,

1950/60-tal. Teak med gråmålade detaljer. Soffbordet med kryssformat underrede. Skivan med klaffar. Bordet tot längd 150, bredd 55, höjd 60, skåpets längd 75, bredd 40, höjd 100 cm.

Skador.