18
142215

Åke Ericson

(Sverige, Född 1962)
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris
2 500 SEK

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
Åke Ericson
(Sverige, Född 1962)

Halong Bay Vietnam 1997

Signerad Åke Ericson och daterad Vietnam 1997 a tergo. Numrerad 1/5. Silvergelatin 32 x 48 cm.

Proveniens

Donerad av konstnären.